کارگاه آموزش گیمبال

ویژگی های کارگاه آموزش گیمبال

استفاده از گیمبال موبایل باعث می شود شما تصاویر بسیار نرم تر و با کیفیت تری تهیه کنید. استفاده از این گجت حرفه ای در زمینه تولید محتوا، می تواند شما را از سطح یک فیلمبردار آماتور به سطح حرفه ای نزدیک کند.

در این کارگاه شما با نحوه کار با گیمبال یا همان استابلایزر موبایل آشنا خواهید شد. نحوه درست استفاده از مودهای گیمبال و همچنین برداشتن قدم های درست از دیگر مباحثی است که در کارگاه مطرح خواهد شد.

آموزش گیمبال مشهد

آموزش عملی

کارگاه کاملا جنبه عملی خواهد داشت! از بیشتر مباحث تئوری صرف نظر خواهیم کرد و مستقیما کار با گیمبال موبایل را تمرین خواهیم کرد.

آشنایی با مودها

گیمبال موبایل در چند حالت مختلف، می تواند امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار دهد. شناخت هر کدام از این مودها منجر به فیلمبرداری حرفه ای می شود.

قدم های درست

یکی از مباحث مهم در استفاده از گیمبال موبایل و دوربین حرفه ای، برداشتن قدم های درست است! اینجا آموزش می بینید که چگونه قدم بردارید.

ترفند فیلمبرداری

در کارگاه آموزش کار با گیمبال موبایل، برخی از ترفندهای فیلمبرداری و همچنین، استفاده صحیح از بخش فیلمبرداری گوشی نیز آموزش داده خواهد شد.

تماس با ما

بله، در صورتی که پس از اتمام کارگاه سئوال یا نکته ای درباره استفاده از گیمبال موبایل داشتید، می توانید با مدرس کارگاه، آقای میلاد مشرف در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید.

نکته اول اینکه مدرس این کارگاه، از فیلمبرداران و مدرسان مطرح در این حوزه است و تا حالا بالغ بر 30 دوره مختلف رو برگزار کرده. نکته بعدی اینکه در این کارگاه وقت شما تلف نمیشه و مباحث کاملا به صورت عملی و آزمون و خطا پیش میره و پس از اتمام زمان کارگاه، شما کاملا همه چیز درباره گیمبال موبایل رو، خواهید دونست!

اگه داشته باشین که چه بهتر! اما اینجا گیمبال موبایل و گیمبال دوربین حرفه ای وجود داره که البته این کارگاه مخصوص آموزش کار کردن با گیمبال موبایله .