پادکست راه پله

پادکست راه پله

قدم های کوچک در مسیر هدف‌های بزرگ....

تصویر-شاخص-پادکست-راه-پله

در پادکست راه پله، ما با آدم هایی که از طرفی از فضای مجازی و متعلقات اون درآمد دارن و از طرفی حرفی برای گفتن دارن، گفت‌ و گو می کنیم. حقیقت اینه که خیلی خودمون رو درگیر کلیشه ها و چالش های مرسوم حضور مهمان در برنامه نکردیم. حداقل تا الان!

ما از آدم ها می خوایم بیان و از تجربیاتشون بگن. تجریباتی که شاید یک جا به درد یک نفر بخوره. طراح سایت، گرافیست، گوینده تیزر، مدرس زبان عربی، روزنامه نگار، مشاور برندینگ، مدرس دوره های خودشناسی، ادمین پیج، برنامه نویس فرانت، سردبیر خبرگزاری، مدرس هوش مصنوعی و عناوینی از این دست، مهمان هایی هستند که تا حالا، پادکست راه پله میزبان اونها بوده.

میزبانی جلسات پادکست راه پله که در هدا استودیو ضبط میشه به عهده میلاد مشرف، از دیجیتال مارکتر های مشهدیه. میلاد چند سالی هست که به صورت تخصصی ویدیوگرافی رو دنبال میکنه و دوره های آموزشی گوناگونی رو در همین حوزه برگزار میکنه.

راه پله

پادکست راه پله، اساساً یک پیشنهاده. راه پله میگه برای رسیدن به هر مقصدی، بهتره قدم به قدم و پله پله بالا بری. از طرفی ما در راه پله معتقدیم، هر آدمی در هر پله ای که ایستاده، حتما تجربه هایی داره که می تونه برای دیگران جذاب باشه. شما هم اگه دوست دارین تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارین، کافیه فقط با ما تماس بگیرین! مشتاقانه منتظر حضورتون هستیم.

قاب خاطرات پادکست راه پله

ما محدودیت زمانی خاصی برای ویدیوها در نظر نگرفتیم! برای همین بعضی گفتگو ها 40 دقیقه است و بعضی دیگه، 1 ساعت و 40 دقیقه. اساسا انتقال تجربه، پرسش و پاسخ و هر چه میخواهد دل تنگت بگو، مبنای صحبت با مهمانان پادکست بوده تا الان…

پادکست راه پله رو رایگان تماشا کنین...