مصطفی سلیمانی طراحی سایت وردپرس مشهد

مصطفی سلیمانی

طراحی سایت و تولید محتوا

درباره مصطفی سلیمانی

مصطفی سلیمانی هستم و از سال 1392 در حال کار کردن با وردپرس! در طی این سالیان، تجربیات زیادی در حوزه کار با وردپرس پیدا کرده ام و سایت های زیادی نیز، طراحی و تحویل داده ام. برخی از سایت ها همچنان در حال فعالیت است و برخی از سایت ها، به دلیل تمدید نشدن، متاسفانه از دسترس خارج شدن! خودم رو برنامه نویس نمیدونم؛ چون نیستم! اما در زمینه طراحی سایت با وردپرس و همچنین ماجرای تولید محتوا صاحب ایده و نظر میدونم. علاوه بر طراحی سایت، به مدت 5 سال مشغول تولید محتوای متنی در قالب خبرنگاری و همچنین تولید محتوای مکتوب برای سایت ها بودم.

سایت های فروشگاهی، آموزشی، شرکتی، شخصی و خدماتی زیادی تا حالا طراحی کردم و تحویل دادم. علاوه بر این همکاری های کوتاه مدت و طولانی مدتی با روابط عمومی آستان قدس رضوی، موسسه جوانان، روزنامه قدس و خراسان و شهرآرا هم داشتم.

چه چیزهایی در طراحی سایت مهم است!

از سال 1371 مصطفی سلیمانی هستم و میگم که در طراحی سایت، از همه چی مهم تر، ایده کارفرماست. ظاهر سایت، عملکردها، فرآیندها و سرعت و امنیت و دقت طراحی سایت مبحث بعدیه. در طراحی یک سایت، میشه به تعبیری گفت که از هاستی که میخواین انتخاب کنین، دامنه سایت، قالب، افزونه هایی که میخواین داشته باشه و همه اینا مسائل مهمی هستن، اما به تعبیر دیگه، اهمیت اینا به شدت کم میشه وقتی شما به صورت دقیق، ندونین که این سایت قراره به کسب و کار شما چه کمکی کنه!

دوره ها