آموزش عکاسی در مشهد در ۵ جلسه

آموزش عکاسی در مشهد در 5 جلسه

امروزه عکاسی تنها یک هنر محسوب نمی‌شود؛ بلکه با کمک این حرفه جذاب می‌توان به بازار کار وارد شده و درآمد ایده آلی را کسب کرد. فعالین این حوزه از فرصت‌های شغلی متعدد، فرصت کسب درآمد از علایق شخصی، امکان تنظیم ساعت کاری و بسیاری از مزایای دیگر بهره‌مند می‌شوند. شما هم می‌توانید با مراجعه به معتبرترین مراکز آموزش عکاسی در مشهد این هنر را به صورت حرفه‌ای آموزش دیده و از مزایای فوق‌ العاده آن بهره‌مند شوید.

دوره آموزش عکاسی در مشهد

دوره آموزش عکاسی در مشهد، ویژه آن دسته از داوطلبانی است که می‌خواهند این هنر و حرفه را به صورت مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینند. این دوره با دوره‌های مجازی متفاوت بوده و به صورت کاملا تعاملی برگزار می‌‌شود. با شرکت در کلاس‌های جامع دوره ما قادر خواهید بود تا به مزایای متعددی دست پیدا کنید، که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 • فراگیری هنر عکاسی زیر نظر اساتید مطرح و شناخته ‌شده.
 • شرکت در کامل‌ترین دوره آموزش عکاسی.
 • دسترسی به تجهیزات آموزشی حرفه ای و کاربردی (دوربین‌ها و لنزهای متفاوت، استودیوهای تخصصی و …).
 • دریافت مشاوره رایگان و پشتیبانی نامحدود.
 • امکان شرکت در کلاس‌های حضوری و رفع اشکال.
 • دریافت مدارک معتبر با قابلیت ترجمه.
 • بازار کار مناسب به سبب شرکت در دوره‌های پیشرفته.

فواید شرکت در دوره های عکاسی پیشرفته

شرکت در دوره‌های جامع و حرفه ای عکاسی فواید متعددی را در پی دارد، که برخی از آن‌ها به شرح زیر هستند:

جهت دادن به دید

با شرکت در کلاس‌های آموزش عکاسی در مشهد قادر خواهید بود تا به دید و نگاه خود جهت ببخشید. عکاسی صرفا این‌طور نیست که بدون فکر کردن دکمه شاتر را فشرده و عکس‌های ایده آل و بی‌نظیری را به ثبت برسانید؛ بلکه، این هنر بصری از پیچیدگی‌ها و جزئیات خاص خود برخوردار است. چنانچه این هنر و حرفه را به صورت اصولی آموزش ببینید، قادر خواهید بود تا ایده‌های خود را عملی کرده و آن‌ها را به بهترین شکل به تصویر بکشید. یک محیط آموزشی مناسب و یک مربی باتجربه قادر خواهد بود تا به شما کمک کند تا به دیدتان جهت داده و در آن پیشرفت کنید.

تشویق بیشتر به فعالیت

با شرکت در دوره آموزش ما در فاز عملی قرار گرفته و به عکاسی پیوسته تشویق می‌شوید؛ این پروسه تا جایی ادامه پیدا می‌کند که به عکس گرفتن و فشردن دکمه شاتر عادت پیدا می‌کنید. همچنین در حین پروسه آموزش عکس‌برداری، خلاقیتتان به جریان افتاده و شرایط پویاتری را تجربه می‌کنید؛ از این رو، ریسک دلسردی شما کاهش یافته و با علاقه بیشتری هنر قابل‌احترام عکاسی را دنبال می‌کنید.

تمرین آموخته ها

تمرینات و تکالیف خارج از کلاس دوره‌ آموزشی ما، به بخشی از برنامه و پروسه یادگیریتان مبدل می‌شود؛ بدین‌صورت که تمامی مباحث، مفاهیم و نکات آموزشی را در منزل خود تمرین کرده و به‌خوبی بر آن‌ها تسلط پیدا می‌کنید. با انجام این تمرینات از پیشرفت خود اطمینان حاصل کرده و موفقیت واقعی را تجربه می‌کنید.

شرکت در محیط رقابتی

افرادی که در محیط‌های رقابتی قرار می‌گیرند، می‌توانند بهترین خود را به نمایش بگذارند. مجموعه ما از محیطی رقابتی برخوردار بوده و هنرجویان را به رقابت سالم و مفید دعوت می‌کند. به لطف این محیط رقابتی، هنرجویان تکالیف خود را با جدیت بیشتری دنبال کرده و رشد روزافزونی را تجربه می‌کنند.

بررسی تکالیف و رفع ایراد

اساتید مجرب کلاس‌های آموزش عکاسی در مشهد به طریق متفاوتی تکالیف را بررسی می‌کنند. این اساتید تمامی تصاویر شما را تحت بررسی قرار داده و مواردی را که بهترین شکل دید شما را توصیف کرده شناسایی می‌کنند. این روند در جلسات آتی نیز ادامه داشته و باعث می‌شود تا با درک و دیدگاه بهتری آموزش‌های خود را دنبال کنید.

کشف سبک عکاسی شما و پرورش آن

هرگز 2 عکاس به یک صحنه به یک شکل نگاه نمی‌کنند؛ چرا که، دیدگاه و تفکرات هر شخص کاملا متفاوت است. به سبب این تفاوت در دیدگاه، تکنیکی که هر شخص برای تصویربرداری انتخاب می‌کند نیز می‌تواند متفاوت باشد. اساتید باتجربه مجموعه ما به این مسئله دقت ویژه ای داشته و قادر هستند تا ضمن شناسایی سبک عکاسی شما، به پرورش آن نیز کمک شایانی کنند.

فراگیری تکنیک های نورپردازی و ویرایش عکس

دوره‌ آموزشی مجموعه ما به نحوه عکس گرفتن خلاصه نمی‌شود؛ بلکه در طی این کلاس‌ها، اصول نورپردازی و ویرایش و ادیت عکس را نیز فرا خواهید گرفت.

سرفصل های دوره آموزشی عکاسی در مشهد

در طول دوره آموزش عکاسی در مشهد (از مبتدی تا حرفه ای) 4 مبحث کلیدی و بسیار مهم را آموزش خواهید دید که عبارتند از:

عکاسی عمومی و دیجیتال

در طول آن نحوه کار با دوربین‌های مختلف (نظیر کانون، نیکون، سونی و …) را آموزش دیده و با موارد مهمی نظیر سرعت شاتر، عمق میدان، ایزو، انتخاب کادر مناسب، کاربرد دیافراگم و … آشنا می‌شوید.

تکنیک‌های عکاسی

در طول آن با تکنیک‌های عکاسی و تمامی شاخه‌های عکاسی (نظیر مدلینگ، ودینگ، پرتره، صنعتی، هنری، ورزشی و …) آشنا شده، نقاط قوت و گرایش مورد علاقه خود را شناسایی کرده و در نهایت به پرورش آن‌ها می‌پردازید.

نورپردازی در عکاسی

در طی آن با موارد بسیار مهمی نظیر چینش صحیح نورها و نحوه عکاسی از زوایای مختلف صورت و بدن آشنا شده و مباحث زیر را فرا می‌گیرید:

 • نحوه عملکرد تجهیزات نورپردازی.
 • نورپردازی در فضای باز و بسته.
 • نورپردازی ریم لایت، رامبلند، باترفلای، آتلیه و…
 • نحوه گرفتن عکس‌های پرسنلی.

فتوشاپ و ادیت عکس

در این سرفصل آخرین مرحله از پروسه عکاسی، یعنی ادیت و ویرایش عکس را آموزش می‌بینید. در طول این ترم با نرم‌افزارهای کاربردی ویرایش تصویر (مانند فتوشاپ و لایت روم) آشنایی کامل پیدا می‌کنید.

چگونه بهترین مراکز آموزش عکاسی در مشهد را شناسایی کنیم؟

کلاس‌های عکاسی تنها در شرایطی برای شما مفید خواهند بود که بتوانید در یک محیط آموزشی معتبر ثبت‌نام کنید. یک مجموعه آموزشی معتبر از استودیو و امکانات آموزشی پیشرفته‌ای برخوردار بوده و با اساتید باتجربه و مطرح در زمینه عکاسی به همکاری می‌پردازد. همچنین یک محیط آموزشی ایده آل می‌بایست مهارت عکاسی را به صورت تئوری و عملی آموزش داده و یک محیط رقابتی را تدارک دیده باشد.

با شناسایی بهترین مراکز آموزش عکاسی در مشهد قادر خواهید بود تا به تمامی موارد فوق دست پیدا کرده و درنهایت از یک مدرک معتبر بهره‌مند شوید. این مدرک در حقیقت سند و تأییدی بر تخصص شما در زمینه عکاسی خواهد بود و به آینده شغلی و حرفه ای شما نیز کمک شایانی خواهد کرد.

کلام آخر

عکاسی تنها یک هنر نیست؛ بلکه با فراگیری این حرفه جذاب قادر خواهید بود تا به بازار کار وارد شده و درآمد مناسبی را کسب کنید. با فعالیت در این حوزه از فرصت‌های شغلی متعدد، فرصت کسب درآمد از علایق شخصی، امکان تنظیم ساعت کاری و بسیاری از مزایای دیگر بهره‌مند خواهید شد. با شرکت در معتبرترین مراکز آموزش عکاسی در مشهد نظیر هدا استودیو قادر خواهید بود تا از تمامی مزایای مذکور بهره‌مند شده و به یک حرفه قابل‌ احترام مشغول شوید. جهت کسب اطلاع بیشتر از نحوه و شرایط ثبت‌نام دوره آموزش عکاسی، با پشتیبانی وب‌سایت ما در ارتباط باشید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
پادکست راه پله با موضوع ویدیو وایرال

دورهمی پادکست راه پله با موضوع ساخت ویدیو وایرال

آنچه در این مطلب میخوانید نخستین دورهمی پادکست راه پله به همت هدا استودیو برگزار شد. در این نشست که…

بیشتر بخوانید
طراحی سایت مشهد

طراحی سایت مشهد | ۵ نکته مهم!

آنچه در این مطلب میخوانید طراحی سایت مشهد (وردپرس)کلاس وردپرس مشهدطراحی سایت وردپرسینکات مهم در طراحی سایتآموزش حضوری طراحی سایت…

بیشتر بخوانید
مشاوره خرید رینگ لایت

مشاوره خرید رینگ لایت

آنچه در این مطلب میخوانید رینگ لایت چیست؟ رینگ لایت گوشی رینگ لایت رومیزی رینگ لایت پایه‌دارآموزش خرید رینگ لایتراهنمای خرید رینگ لایتانتخاب…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

برای ارسال نظر لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.